LAKÁSKULCS-direct KARRIER!

Szeretne egy jó csapat tagja lenni? Kedvet érez az értékesítés iránt?
Megbízható, ellenőrizhető céget keres, ahol a legjobbak értékesítési vezetővé is előléphetnek?

Innovatív, megbízható, a piac egyik vezető ingatlanközvetítő vállalkozása hosszú távú együttműködést kínál Önnek!

Olyan ambiciózus és dinamikus értékesítő munkatársakat keresünk, akik számára kihívást jelent egy versenyképes kereseti lehetőség!

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Változatos munkakör
  • Professzionális háttér
  • Szakmai és vezetői karrierlehetőség
  • Kellemes légkör, jó hangulatú csapat
  • Rugalmas időbeosztás

Feladat:

  • Használt- és új építésű ingatlanok, telkek, garázsok, ipari ingatlanok közvetítése
  • Megbízások megkötése, felvétele, értékelése, bemutatása
  • Adatbázis kezelése
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Saját gépjármű
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • Sikerorientáltság
  • Pozitív gondolkodás, dinamikus, határozott egyéniség
  • Terhelhetőség, kitartás, szorgalom
  • Vállalkozói igazolvány

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)
  • Munkatapasztalat (értékesítés, ügyfélszolgálati területen végzett tevékenység)

Munkavégzés helye:
Győr, Siófok, Sopron

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét
"Ingatlanközvetítő" jeligével az info@lakaskulcs.com e-mail címre.

7 ingatlaniroda
1169 eladó ingatlan
116 kiadó ingatlan
430 új építésű ingatlan
0 akciós banki ingatlan
Energetikai tanúsítvány